českyenglishdeutschpolski

Pension Komex

Popis

Horský rodinný pension Komex

nabízí ubytování všem vyznavačům zimních i letních sportů, ale také těm, kdo hledají klidné místo pro dovolenou.Penzion se nachází na tichém místě v Horní části horského městečka Rokytnice nad Jizerou, na okraji Krkonošského národního parku, v nadmořské výšce 630 m n. m.

Penzion je vzdáleném 200 m od centra Horního náměstí, kde naleznete restaurace, obchody, půjčovny sportovního zboží, fitness, sauna, pošta, lyžařské školy, atd. 100 m od penzionu se nachází lyžařský areál s pěti lyžařskými vleky v délce 300, 2×330, 750 a 800 m vhodných pro začínající i pokročilé lyžaře. Přibližně 1 km je vzdálen lyžařský areál Horní domky s nejdelší sjezdovkou 3200 m a celkem asi 14,5 km upravovaných tratí.

V centru města, vzdáleném 20 minut chůze, jsou k dispozici sportovní hala, tenisové kurty, kuželna, bowling, diskotéky, restaurace, v zimě snowtubing a projížďky na saních tažených koňmi.

Příjezd a parkování je po udržované silnici a k dispozici je 20 m vzdálené parkoviště, v zimě hlídané a placené. Autobusové nádraží (cca 200 m, vlakové cca 4 km). Skibus cca 150m.

Pension KOMEX Vám poskytne

 • polopenzi (snídaně, večeře)
 • plnou penzi (snídaně, obědy, večeře) – od 15 osob
 • Nekuřácké 1, 2, 3, 4, 5 – lůžkové pokoje bez příslušenství (WC, sprcha na poschodí)
 • 1× apartmá s 1× čtyřlůžkovým a 1× dvoulůžkovým pokojem s vlastní koupelnou (wc, sprcha, vana)
 • celková kapacita 50 lůžek
 • Barová místnost s větším množstvím alkoholických i nealkoholic­kých nápojů
 • Nekuřácká jídelna s českou domácí kuchyni s kapacitou 50 míst .

Dále se u pensionu nachází větší zahrada s využitím ohniště, grilu a pro ty nejmenší děti (do 5-ti) let je v létě na zahradě připraven koutek na hraní (dětský domeček, skluzavka, skákací hrad, pískoviště apod.).

Lyžování a turistika

100 m od penzionu se nachází lyžařský areál s pěti lyžařskými vleky v délce 300, 2×330, 750 a 800 m vhodných pro začínající i pokročilé lyžaře.

Přibližně 1 km je vzdálen lyžařský areál Horní domky s nejdelší sjezdovkou 3200 m a celkem asi 14,5 km upravovaných tratí, vhodných pro pokročilé i náročné lyžaře a dvěmi moderními sedačkovými lanovkami (pro 4 osoby), z toho jedna vás v létě přiblíží k hlavním krkonošským turistickým trasám a cyklotrasám na rozcestí Ručičky. Druhá vás v zimě vyveze na Lysou Horu (1340m), kde její konečná stanice (1 315 m n.m.) je nástupním místem na běžeckou Krkonošskou magistrálu. K tomuto areálu Vás bezplatně doveze Skibus (nástup na Skibus 150m od penzionu. V lyžařském areálu Horní domky se nachází dalších 6 tyčových lyžařských vleků v celkové délce 2456 m. Snowpark je vybaven malým tyčovým vlekem a několika skoky a překážkami, Bikepark „TÝDA BIKEPARK“ – Lehčí trať Překážková a Těžší trať Sjezdová – obě 1,5 km dlouhé s převýšením 350 m.

Přímo u Penzionu začínají turistické trasy na Dvoračky, Huťský vodopád, pramen Labe a mnoho dalších, které můžete zdolávat v zimě na běžkách, v létě na kole či pěšky.

Další možnosti a aktivity, jak trávit volný čas v blízkosti penzionu

 • Lyžařská škola (cca 30m) – Výuka lyžování, snowboardingu, carvingového lyžování pro začátečníky a pokročilé, běžkařské výlety s horským průvodcem.
 • Snowkiting – Paragliding nejnovější adrenalinový sporty pro lyžaře i snowboardisty.
 • Běžecké tratě U Kapličky a Pod Dvoračkama (cca 500m) s možností napojení na Krkonošskou běžeckou magistrálu.
 • Sauna, Terapie (cca 30m) – léčba alternativní medicínou (Aromaterapie, Bioterapie, Reflexologie, Reiki Terapie, Akupresura).
 • Motokárová dráha (cca 50m), Terénní koloběžky (cca 100m), Grasskiing – travní lyžování (cca 1,5 km), Sportovní hala o velikosti 18×36m (cca 800m) vybavena posilovnou, saunou a druhou tělocvičnou o velikosti 12×18m, která je vybavena cvičebním nářadím a trampolínou. Dále je možné využít antukové tenisové dvorce.
 • Tématické stezky – například se můžete vydat po stopách dávných pašeráků.
 • Krkonošské cyklobusy – (zastávka cca 200m), Bobová dráha Harrachov a Lanové centrum PROUD cca 5.500 m2 (cca 12km), Bozkovské dolomitové jeskyně (cca 25km).
 • To je jen malý výčet možností, jak trávit aktivní dovolenou v našem horském rodinném penzionu Komex. Možná stojí za zmínku ještě jedna důležitá aktivita a to je jen tak se válet a odpočívat :-)

V neposlední řadě Vám pension poskytne i kompletní informační služby.

Pension KOMEX se těší na Vaši návštěvu.

Novinky


Kompletní ceník + Poskytované slevy a poplatky vám poskytneme na e-mailu
komex@rokytnice­.com --

Fotogalerie

Komex Komex Komex Komex Komex Komex Komex Komex Komex Komex Komex Komex Komex

Kontakt – Penzion KOMEX Rokytnice nad Jizerou

Penzion KOMEX
Rokytno 19
512 45 Rokytnice nad Jizerou
Mobil: +420 605 425 820
Tel.: +420 481 522 356
Fax: +420 481 523 646
E-mail: komex@rokytnice­.com
Web: http://www.pension-komex.cz

Mapa